İlk6Yıl Uygulaması

Araştırmalar, çocuğun kişilik gelişiminin büyük ölçüde okul öncesi dönemde tamamlandığını ortaya koyuyor. Dolayısıyla, çocuğa yapılacak en büyük yatırımın da bu dönemde olması gerekiyor.

AÇEV işbirliğiyle geliştirdiğimiz ‘İlk6Yıl’ mobil uygulamasıyla, ebeveynlere çocuklarının ilk 6 yılında ihtiyaç duyacakları bilgi ve desteği “online” olarak sunuyoruz. Bugüne kadar 512 binin üzerinde indirilme sayısına sahip uygulamayı iOS ve Android marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.

Kovid-19 salgını nedeniyle evlerde olduğumuz bu günlerde; Açev tarafından İlk6yıl uygulaması kapsamında hazırlanan 0-6 yaş arasındaki çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirmede sizlere yardımcı olacak ve rehberlik edecek uzman içeriklerinin yer aldığı videoları yayına aldık.

Videolara ulaşmak için tıklayınız.

Kapat
 
Geri Kapat
 
add-or-plus app-store block brand-outline broadband-mid broadband bundles-hi-dark call calls-contacts-mid chat chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close community customer-care dashboard-hi dashboard deals delivery gonulluluk help location-hi location mail members menu mobile-hi-dark mobile-mid mobile my-vodafone network-signal-hi network offer-badge-percent offer-badge pause play quote-leftCreated with Sketch. quote-rightCreated with Sketch. rank-virtuoso report reports return-product roaming search security-mid security share social-facebook social-google-plus social-instagram social-twitter social-youtube tail tick top-up tv upgrade-mid video vodafone-logo-white vodafone