• Kurduğumuz Çocuk ve Aile Merkezleri ile 1 yıl içerisinde 4500 çocuk ve ebeveyn ile 2500 genç kadına ulaşmayı hedefliyoruz.

    AÇEV ile birlikte deprem bölgesindeki çocuklar, ebeveynler ve genç kadınlar için bilimsel temelli programlarla çocukların bu süreçteki öğrenme kayıplarını telafi edebilmeyi, ebeveynlere çocuklarını destekleme becerileri kazandırabilmeyi ve genç kadınların güçlenebilmelerini hedefliyoruz.

add-or-plus app-store block brand-outline broadband-mid broadband bundles-hi-dark call calls-contacts-mid chat chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close community customer-care dashboard-hi dashboard deals delivery gonulluluk help location-hi location mail members menu mobile-hi-dark mobile-mid mobile my-vodafone network-signal-hi network offer-badge-percent offer-badge pause play quote-left Created with Sketch. quote-right Created with Sketch. rank-virtuoso report reports return-product roaming search security-mid security share social-facebook social-google-plus social-instagram social-twitter social-youtube tail tick top-up tv upgrade-mid video vodafone-logo-white vodafone