Dünyadaki tüm Vodafone Vakıfları aşağıda belirtilen kuralları takip etmektedir:

  1. Vodafone Grup Vakfı’nın yardım amaçlı bağış/desteğin tüm Grup’ta tutarlı ve şeffaf bir biçimde idare edilmesi kapsamında, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin Mayıs 2007’de kurduğu Vodafone Vakfı’nın öncelikli sosyal yatırım alanları eğitim, kadın ve engelli olarak belirlenmiştir.
  2. Yardım faaliyetleri ve vergilendirme ile ilgili konular dahil olmak üzere Vodafone Vakfı’nın her türlü faaliyetleri T.C. kanunlarına uygun olup, ayrıca Vodafone Grup Vakfı prensiplerini desteklemektedir.
  3. Proje talepleri değerlendirme sürecinde, Vodafone Vakfı Yerel Vakıf tüzüğü ve Yerel Bağış Politikasının uygunluğunun yanı sıra Vodafone Grup Vakfı’nın belirlediği kurallara uyumluluk esas alınmaktadır.

 

 

add-or-plus app-store block brand-outline broadband-mid broadband bundles-hi-dark call calls-contacts-mid chat chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close community customer-care dashboard-hi dashboard deals delivery gonulluluk help location-hi location mail members menu mobile-hi-dark mobile-mid mobile my-vodafone network-signal-hi network offer-badge-percent offer-badge pause play quote-left Created with Sketch. quote-right Created with Sketch. rank-virtuoso report reports return-product roaming search security-mid security share social-facebook social-google-plus social-instagram social-twitter social-youtube tail tick top-up tv upgrade-mid video vodafone-logo-white vodafone