Vodafone’dan Gönüllülük Seferberliği.

VODAFONE’DAN ÇALIŞANLARINA YILDA 2 GÜN GÖNÜLLÜLÜK İZNİ

Vodafone, çalışanları arasında da gönüllülüğü teşvik etmek için yeni bir program başlattı. “Vodafone Gönüllüleri” çatısı altında başlatılan programla,çalışanların gönüllülük yapabilmelerini kolaylaştırmak için yılda 2 gün gönüllü çalışma izni sağlanacak. 

Vodafone Türkiye, çalışanlarında gönüllülük bilincini geliştirmek amacıyla yeni bir program başlattı. “Vodafone Gönüllüleri”çatısı altında başlatılan programla, Vodafone çalışanlarının gönüllülük yapabilmelerini kolaylaştırmak için yılda 2 gün gönüllü çalışma izni sağlanacak. Vodafone çalışanları, gönüllülük izinlerinde Türkiye Vodafone Vakfı’nın sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunacak. Vodafone Türkiye ayrıca tüm yıla yayılan çeşitli etkinliklerle gönüllülük bilincini sürekli kılacak.

“Her çalışanımızı Vodafone gönüllüsü yapmak istiyoruz”

Türkiye’de gönüllülük olgusunun yaygınlaşması için sivil topluma ve sosyal sorumluluk projelerine öncülük ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay,şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye çalışanları arasında da gönüllülüğü teşvik ediyoruz. ‘Vodafone Gönüllüleri’ programımızla çalışanlarımızın sosyal sorumluluk projelerimize katılımını destekliyor, katkılarını çok değerli buluyoruz. Sosyal sorumluluk projelerimiz ile çalışanlarımız arasında duygusal bağ kurmak ve çalışanlarımıza farklı hayatlara dokunabilecekleri deneyimler yaşatmak istiyoruz. Vodafone Türkiye çalışanlarının yüzde 60’ından fazlasını Y kuşağı oluşturuyor. Bu çalışanlarımızı gönüllülük faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmek ve gönüllü çalışmalarımızın bir parçası yapmak istiyoruz. Bununla birlikte tüm çalışanlarımız Vodafone Gönüllüleri programına katılabiliyor. ‘Düşler Akademisi’nde eğitim gören gençlerin atölye çalışmalarında eğitmenlik yapabiliyor, ‘Yarını Kodlayanlar’ projemiz kapsamında proje katılımcısı çocuklara kodlama eğitimi verebiliyor, ‘Girişimcilikte Önce Kadın’ projemizde kadınlara mentorluk vererek ekonomik hayata katılımlarına destek olabiliyorlar. Ayrıca çeşitli bağış kampanyaları organize ederek daha iyi bir gelecek hedefimize katkıda bulunabiliyorlar.”

Kapat
 
Geri Kapat
 
add-or-plus app-store block brand-outline broadband-mid broadband bundles-hi-dark call calls-contacts-mid chat chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close community customer-care dashboard-hi dashboard deals delivery gonulluluk help location-hi location mail members menu mobile-hi-dark mobile-mid mobile my-vodafone network-signal-hi network offer-badge-percent offer-badge pause play quote-leftCreated with Sketch. quote-rightCreated with Sketch. rank-virtuoso report reports return-product roaming search security-mid security share social-facebook social-google-plus social-instagram social-twitter social-youtube tail tick top-up tv upgrade-mid video vodafone-logo-white vodafone