Diğer Projeler

Şehit Ailelerine Destek Fonu

 
Türkiye Vodafone Vakfı olarak öncelik verdiğimiz şehit çocuklarına, 5 milyon TL’lik toplam yatırımın 1 milyon TL’sini geçtiğimiz yıl okul başarılarını desteklemek üzere eğitim başarı bursu olarak sağladık. 2018 Yılında da burslarımızla şehit ailelerini desteklemeye devam edeceğiz.

İlk6Yıl Uygulaması

Araştırmalar, çocuğun kişilik gelişiminin büyük ölçüde okul öncesi dönemde tamamlandığını ortaya koyuyor. Dolayısıyla, çocuğa yapılacak en büyük yatırımın da bu dönemde olması gerekiyor.

AÇEV işbirliğiyle geliştirdiğimiz ve çocuk gelişimi konusunda geniş kapsamlı bir dijital rehber niteliği taşıyan ‘İlk6Yıl’ mobil uygulamasıyla, ebeveynlere çocuklarının ilk 6 yılında ihtiyaç duyacakları bilgi ve desteği “online” olarak sunuyoruz.

Bugüne kadar 220 binin üzerinde indirilme sayısına sahip uygulamayı iOS ve Android marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.

Kırmızı Işık Uygulaması

Kadınların şiddetten korunmasına destek olmak ve kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda onları bilgilendirmek amacıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile birlikte Vodafone Kırmızı Işık uygulamasını geliştirdik.

Uygulamayı iOS ve Android marketlerden ücretsiz indirmek mümkün.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Girl Effect Programı

Mobil teknolojiyi sosyal değişimin itici gücü olarak konumlandıran Vodafone Grup Vakfı, kız çocuklarının mobil teknoloji ve içeriğe erişimi alanında çalışmalar yürüten Girl Effect programıyla güçlerini birleştirdi. Bu işbirliğiyle sekiz ülkeden 7 milyon kız çocuğunun, Springster adlı mobil platforma erişim yoluyla desteklenmesi hedefleniyor. Detaylı bilgi için tıklayın.
Kapat
 
Geri Kapat
 
add-or-plus app-store block brand-outline broadband-mid broadband bundles-hi-dark call calls-contacts-mid chat chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close community customer-care dashboard-hi dashboard deals delivery gonulluluk help location-hi location mail members menu mobile-hi-dark mobile-mid mobile my-vodafone network-signal-hi network offer-badge-percent offer-badge pause play quote-leftCreated with Sketch. quote-rightCreated with Sketch. rank-virtuoso report reports return-product roaming search security-mid security share social-facebook social-google-plus social-instagram social-twitter social-youtube tail tick top-up tv upgrade-mid video vodafone-logo-white vodafone